Berber ve kuaförler halk oylamasında destek bekliyor

CMC CAT Türkiye tarafından gerçekleşen Türkiye’nin En İyi Kuaförü Sen Misin? Yarışmasına katılan ve çeşitli kategorisinde ilk 20’de giren Manisalı berber ve kuaförler 14 Haziran’a kadar devam edecek olan halk oylaması için destek bekliyor.

Berber ve kuaförler halk oylamasında destek bekliyor

CMC CAT Türkiye tarafından gerçekleşen Türkiye’nin En İyi Kuaförü Sen Misin? Yarışmasına katılan ve çeşitli kategorisinde ilk 20’de giren Manisalı berber ve kuaförler 14 Haziran’a kadar devam edecek olan halk oylaması için destek bekliyor.

Berber ve kuaförler halk oylamasında destek bekliyor
24 Mayıs 2021 - 17:32

Türkiye’nin En İyi Kuaförü Sen Misin? Yarışmasında ilk 20’ye girdiler


CMC CAT Türkiye tarafından gerçekleşen Türkiye’nin En İyi Kuaförü Sen Misin? Yarışmasına katılan ve çeşitli kategorisinde ilk 20’de giren Manisalı berber ve kuaförler 14 Haziran’a kadar devam edecek olan halk oylaması için destek bekliyor. Manisa Berber ve Kuaförler Odası Başkanı Ali Bartu, “Biz de onların her zaman arkasında olduğumuzu beyan ediyoruz. İnşallah halk oylamasında da güzel başarılar elde ederiz. Herkesin desteklemesini istiyoruz. Manisa’mızı, odamızı,  meslektaşlarımızı temsil ediyorlar” dedi.

 

Manisalı berber ve kuaförler, CMC CAT Türkiye tarafından gerçekleşen Türkiye’nin En İyi Kuaförü Sen Misin? Yarışmasına damga vurdu. Manisa Merkez Şehzadeler’de kuaförlük yapan Doğan Bülbül,  Akhisar’dan İbrahim Andur erkek saç kesimi kategorisinde ilk 20’ye girdi. Ayrıca Akhisar’dan topuz kategorisinde Şahin Sancaktar, makyaj kategorisinde Asya Ergül, Sema Tabak, Elif Aksoy ve Hülya Gazanda, erkek saç renklendirme kategorisinde Cem Yılmaz ilk 20’ye girdi. İlk 20’ye giren adaylar arasında halk oylamasıyla her kategorinin en iyileri belli olacak. İnternet üzerinden gerçekleşen halk oylaması 14 Haziran 2021 Pazar gününe kadar devam edecek. Manisa Berber ve Kuaförler Odası Başkanı Ali Bartu, Manisalılara halk oylamasına katılıp destek vermeleri konusunda çağrıda bulundu.

MANİSA HALKI OLARAK DESTEK VERELİM

Manisa Berber ve Kuaförler Odası Başkanı Ali Bartu, “Meslektaşlarımız yarışmaya girmeden önce haber vermişti katılacağını. Biz de neler olacak merak içindeydik. Hakikaten ilk 20’e girmeleri bizi sevindirdi. Manisa’yı temsil ediyorlar. Biz de onların her zaman arkasında olduğumuzu beyan ediyoruz. İnşallah halk oylamasında da güzel başarılar elde ederiz. Herkesin desteklemesini istiyoruz. Manisa’mızı, odamızı,  meslektaşlarımızı temsil etmektedirler. Manisa’dan da berber ve kuaförlerimizin yarışmaya girerek yarı finale kalması bizi çok sevindirmiştir. Sevincimizi paylaşıyoruz. Manisa halkı olarak desteklerimizi vermeye her zaman hazırız” ifadelerini kullandı.

BİZE DESTEK VERSİNLER

Erkek saç kesimi kategorisinde ilk 20’ye giren Erkek Kuaförü Doğan Bülbül, ise, “https://cmccatmondiale.com Türkiye genelinde düzenlemiş olduğu Türkiye’nin En İyi Kuaförü Sen Misin? Yarışmasına Manisa’da bazı meslektaşlarımız ile beraber katılımda bulunduk.  Ben Doğan Bülbül olarak erkek saç kesim kategorisinde ilk 20’e girmiş bulunmaktayım. Çeyrek finali geçtik. Şimdi sırada yarı final var bu yarı finalde de halk oylamasına ihtiyacımız var. Halk oylaması için buradan Manisa geneline sesleniyorum. Bize destek çıksınlar. https://cmccatmondiale.com üzerinden bizim için oy verebilirler. Akhisar’da topuz kategorisinde Şahin Sancaktar, makyaj kategorisinde Elif Aksoy ve Hülya Gazanda ilk 20’e girmişlerdir. Onları da tebrik ediyorum.  Biz 6 kişi olarak Manisa genelinden destek bekliyoruz. Online olarak bu yarışmaya katıldık. Mankenimizi kendimiz seçtik. Mankenimizi hazırladık. Saçı kesmeden doğa hali ile 10 saniye video çekimi yaptık. 40 saniye saçın yapım aşaması vardı. Saç kesimini tamamladıktan sonra final bölümünü kayıt aldık. Ardından 5 tane fotoğraf attık.  Jüri eşliğinden ilk 20’e giren yarışmacılar seçildi. Canlı yayın ile açıkladılar” ifadelerini kullandı.  CÜNEYT HASÇELİK

Bu haber 680 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum