EGİAD Sosyal İlişkiler Komisyonu tarafından düzenlenen "EGİAD Yaza Merhaba" etkinliği 7 Haziran’da Dalyan Yengeç Restoran’da 100’ün üzerinde üyenin katılımıyla gerçekleşti. Coşkuyla gerçekleşen organizasyonda yaz mevsimi neşe ve heyecanla karşılandı. Etkinlik, üyeler arasında sosyal bağların güçlendirilmesine ve yeni tanışıklıkların kurulmasına da olanak sağladı. Yemek eşliğinde geçen bu özel gecede, EGİAD üyeleri yazın gelişini coşkuyla kutlayarak, birlik ve beraberliklerini pekiştirdiler. Bu tür etkinlikler sayesinde dernek üyeleri arasında dayanışma ve iletişimin arttırıldığı belirtilerek, iş dünyasında güçlü ilişkilerin kurulmasına katkıda bulunduğu belirtildi.
EGE HABERLERi
Yayınlanma: 10 Haziran 2024 - 14:20
EGİAD'dan Yaza Merhaba
EGİAD Sosyal İlişkiler Komisyonu tarafından düzenlenen "EGİAD Yaza Merhaba" etkinliği 7 Haziran’da Dalyan Yengeç Restoran’da 100’ün üzerinde üyenin katılımıyla gerçekleşti. Coşkuyla gerçekleşen organizasyonda yaz mevsimi neşe ve heyecanla karşılandı.
EGE HABERLERi
10 Haziran 2024 - 14:20