Manisalı Muhtaçlara Cansuyu Oluyorlar

Cansuyu Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Manisa il temsilcisi Fatih Akova Ramazan boyunca dernek olarak Manisa’da yapacakları faaliyetlerden bahsetti.

Manisalı Muhtaçlara Cansuyu Oluyorlar

Cansuyu Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Manisa il temsilcisi Fatih Akova Ramazan boyunca dernek olarak Manisa’da yapacakları faaliyetlerden bahsetti.

Manisalı Muhtaçlara Cansuyu Oluyorlar
12 Mayıs 2019 - 14:26

Cansuyu Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği olarak Her ramazan olduğu gibi bu Ramazan’da da Manisalı muhtaçların yanında olmaya gayret göstereceğiz yıl boyu Mazlum coğrafyalar için seferber olan derneğimiz yerelde de muhtaçlara Cansuyu olmaya devam ediyor.
YARDIM ULAŞTIRMADA TİTİZ DAVRANIYORUZ
Yıl boyu olduğu gibi Ramazan’da da aşırı talep olduğunu söyleyen Akova gelen başvurular arasında nasıl değerlendirme yaptıklarından bahsetti. Başvuru yapanların kaydını aldıktan sonra ilk olarak evini ziyarete gidiyoruz yardıma muhtaçlara konusunda yüzeysel bir araştırma yapıyoruz Bu aşamada başvuru yapanların yüzde altmışı gibi kısmı eleniyor daha sonraki aşamada başka yerden yardım alıp almadığı konusunda araştırma yapıyoruz Burada da bir kısmı eleniyor bu detaylı araştırma yapmak zorundayız Çünkü biz bir yardım Derneğimiz.  “Cansuyu sizi gerçek muhtaçlara ulaştırır” sloganımız da olduğu gibi gerçek Muhtacım bulmanın gayreti içerisindeyiz çünkü bağışçılarımız zor şartlarda kazandığı paradan infak ediyor bunun bilincindeyiz dedi. Bu titiz çalışmalarımız sonucu gün geçtikçe artan bağışçılarımız sayesinde daha fazla muhtaca ulaşmaktayız. Genel Merkezimize yapılan bağışlar sayesinde Manisa’da 300 aileye gıda ulaştıracağız. Manisa temsilciliğimize de bağışlar gelmekte bu sebepten dolayı Öncelikle İstanbullu hayırsever iş insanı başta olmak üzere Manisalı bağışçılarımıza da ayrıca teşekkür ederiz 
DESTEKLERİNİZİ BEKLİYORUZ
Gerçek muhtacı ulaşmanın gayreti içerisinde olduklarını belirten Akova Manisalı hemşerilerimiz den gerçek muhtacı ulaşmak için destek bekliyoruz çünkü gerçekten muhtaç olanlar istemekten çekiniyorlar Bu aşamada siz değerli Manisalı hemşerilerimiz de destek bekliyoruz Çevrenizde gerçekten muhtaç olduğunu bildiğiniz kişileri 444 66 39 ve 0533 503 24 27 arayarak bize bildirin. Bu sayede daha çok muhtacı ulaşmış olacağız, Gelin hep birlikte muhtaca Cansuyu olalım.

Bu haber 965 defa okunmuştur.
Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum