Boyumca ceza gönderdi

Manisa’da büyüyen otopark sorunu yüzünden Büyükşehir Belediyesi’nin park eden araçlara kestiği cezalar artıyor.

Boyumca ceza gönderdi

Manisa’da büyüyen otopark sorunu yüzünden Büyükşehir Belediyesi’nin park eden araçlara kestiği cezalar artıyor.

Boyumca ceza gönderdi
20 Eylül 2021 - 19:40

 

Otopark sorununu çözmeyen Büyükşehir cezayı kesiyor


Manisa’da büyüyen otopark sorunu yüzünden Büyükşehir Belediyesi’nin park eden araçlara kestiği cezalar artıyor. Saruhanlı Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası Başkanı Arif Bilek, Manisa Merkez’de 15 tane park cezası yediğini vurgulayarak, gelen ceza kağıtlarını boyuna ulaştığını söyledi. Bilek, “Şoför esnafı a akşama kadar 200 lira para kazanıyor. 400 lira ceza yiyor. Bu kararın mecliste UKOME tarafından yeniden düzeltilmesini istiyoruz” dedi.

 

Manisa’da otopark sıkıntısı artıyor. Saruhanlı Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası Başkanı Arif Bilek, otopark olmadığı için park eden araçlara Manisa Büyükşehir Belediyesi tarafından sürekli otopark cezası ceza yazıldığını ifade ederek, olaya tepki gösterdi. Çözülmeyen otopark sorunu yüzünden 15 ceza yediğini açıkladı. Bilek, gelen cezaların boyuna ulaştığını söyledi.

YEDİĞİ CEZALARI PAYLAŞTI

Yediği cezaları paylaşan Bilek, “Manisa Büyükşehir Belediyemiz sağ olsun boyumca ceza göndermiş bu yılki fitre zekatlarımızı yaptık Allah kabul etsin inşallah” diye konuştu.

ŞOFÖR ESNAFI AKŞAMA KADAR 200 LİRA PARA KAZANIYOR 400 LİRA CEZA YİYOR

Otopark sorunun her geçen büyüdüğünü ifade eden Başkan Bilek, bundan dolayı birçok kişinin park cezası yediğine dikkat çekti. Bilek, “Geceleri, gündüzleri araçlar caddelere park ediyor. Zaten Manisa Merkez’de otopark sıkıntısı var. Otopark yok. Gece de zabıta arkadaşlar yollara çıkıp arabaların fotoğraflarını çekiyorlar. İki günde bir sağ olsun zabıta arkadaş benim arabanın fotoğrafını çekmiş. 4. ayda yazdığı ceza daha yeni geliyor. 15 tane ceza geldi. Şuan devlet 140 lira ceza yazıyor. Sağ olsun Manisa Büyükşehir Belediyesi 427 lira yazıyor meclis kararıyla. Bundan dolayı UKOME’den kararı düzeltmesini istiyoruz.  Şoför esnafı  akşama kadar 200 lira para kazanıyor. 400 lira ceza yiyor. Bu kararın mecliste UKOME tarafından yeniden düzeltilmesini istiyoruz” dedi. CÜNEYT HASÇELİK


Bu haber 70 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum