ÜÇPINAR CUMHUR İTTİFAKI’NI BAĞRINA BASTI

Yunusemre Belediye Başkanı, Cumhur İttifakı Adayı Dr. Mehmet Çerçi, Üçpınar Mahallesinde yoğun ilgiyle karşılandı. Mahalleliye bir de müjde veren Başkan Çerçi, tarihi okulun da restore edileceğini söyledi.

ÜÇPINAR CUMHUR İTTİFAKI’NI BAĞRINA BASTI

Yunusemre Belediye Başkanı, Cumhur İttifakı Adayı Dr. Mehmet Çerçi, Üçpınar Mahallesinde yoğun ilgiyle karşılandı. Mahalleliye bir de müjde veren Başkan Çerçi, tarihi okulun da restore edileceğini söyledi.

ÜÇPINAR CUMHUR İTTİFAKI’NI BAĞRINA BASTI
15 Mart 2019 - 13:28


 
Cumhur İttifakı Adayı, Yunusemre Belediye Başkanı Dr. Mehmet Çerçi, Üçpınar Mahallesi’nde vatandaşlarla buluştu. Miting havasında geçen mahalle ziyaretinde Başkan Çerçi’ye 24. Dönem AK Parti Manisa Milletvekili Dr. Muzaffer Yurttaş, AK Parti Yunusemre İlçe Başkanı Fatih Katıöz, Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) İlçe Başkanı Buğra Çelikkanat ve Meclis Üyesi Adayları ile mahallesi sakinleri katıldı. Mahalle meydanında düzenlenen ziyarette bayraklar ve sevgi gösterileriyle karşılanan Başkan Çerçi ve beraberindekiler mahallelilere projelerini anlattı.
 
“ÜÇPINAR CUMHUR İTTİFAKINA SAHİP ÇIKIYOR”
 
Toplantıda ilk konuşmayı yapan AK Parti Yunusemre İlçe Başkanı Fatih Katıöz, Cumhur İttifakı’nın Üçpınar’da en yüksek oyu alacağına inandığını söyledi. Katıöz, “Hem Dr. Mehmet Çerçi hem de Cengiz Ergün başkanımızın yaptıkları ortadadır. İki başkanımızın da yaptıkları yapacaklarının teminatıdır. İnşallah 1 Nisan sabahı Cumhur İttifakının bayrağını Üçpınar Mahallemizde dalgalandıracağız” diye konuştu. Katıöz’ün ardından konuşan MHP Yunusemre İlçe Başkanı Buğra Çelikkanat da Cumhur İttifakı’nın zarar görmesini isteyen güçlere en büyük cevabın birlik ve beraberlik olduğunu belirtti. Başkan Çelikkanat, hem Başkan Dr. Mehmet Çerçi’nin hem de Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün’ün 5 yıl içerisinde Manisa’ya ve Yunusemre’ye büyük hizmetlerde bulunduğunu belirterek, “İki başkanımıza da Üçpınar en büyük desteği verecektir” ifadelerini kullandı. Cumhur İttifakı Meclis Üyesi Adayı Mehmet Palabıyık, hem Manisa Büyükşehir Belediyesi hem de Yunusemre Belediyesinin geçen 5 yılda çok büyük hizmetlere imza attıklarını belirterek, Cumhur İttifakı ile el ele vererek ihtiyaçların artık çok daha hızlı çözüme kavuşturulacağını vurguladı.
 
“BİZ BEKA DİYORUZ ONLAR PATATES”
 
Üçpınar Mahallesinde düzenlenen mitingde konuşan 24. Dönem AK Parti Manisa Milletvekili Dr. Muzaffer Yurttaş, Cumhur İttifakı’na verilen her bir oyun birlik ve beraberlik mesajı olduğunu vurguladı. Yurttaş, “Cumhur ittifakı ile ülkemiz bir ve beraber oldu. İki ayrı parti bir araya gelerek artık çok daha güçlü. Cumhur İttifakı’nın tökezlemesini isteyen güçlere en büyük cevap bu ittifaka verilecek oylardır. Biz beka sorunu diyoruz, bazıları da tutturmuş soğan, patates, domates sorunu diyor. Biz beraber oldukça bütün problemlerimizi inşallah hızla çözeriz” dedi.
 
ÜÇPINAR’A RESTORASYON MÜJDESİ
 
Cumhur İttifakı Adayı Dr. Mehmet Çerçi, Yunusemre Belediyesi olarak 5 yılda büyük hizmetlere imza atmanın mutluluğunu yaşarken yeni dönemde de Üçpınar Mahallesine restorasyon müjdesi verdi. Başkan Çerçi, “Yunusemre Belediyesi olarak 5 yılda ilçemize büyük hizmetler yaptık. Toplu konut hamlelerinden sosyal yardım işlerine kadar pek çok alanda ilçemizin ve vatandaşlarımızın ihtiyaçlarını gözettik. Üçpınar Mahallemizde de büyük çalışmalara imza attık. Sizlerin ihtiyaçlarını önceleyerek en hızlı şekilde taleplerinizi karşılamaya çalıştık. Tabii ki bütün hizmetlerimizi tamamladık diyemeyiz. Eksiklerimizi biliyoruz. İnşallah onları da tamamlayacağız. Ayrıca bu gün bir müjde de vermek istiyorum. Camimizin yanındaki tarihi okulu da Vakıflar Genel Müdürlüğü ile yürüteceğimiz ortak proje ile restore edeceğiz. İnşallah yeni dönemde o tarihi bina eski ihtişamına tekrar kavuşacak” diye konuştu. Konuşmaların ardından cumhur ittifakı el ele vererek Üçpınar mahallesi sakinlerini selamladı. 
 

Bu haber 456 defa okunmuştur.
Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum