GÜN GELİR!!!
Türker YAĞMUR

Türker YAĞMUR

GÜN GELİR!!!

18 Mart 2019 - 15:37


             Çanakkale zaferini ve orada canı pahasına Gazi olan, şehid olan,  yola çıkmadan önce kendi cenaze namazlarını kılan  dedelerimizi anarken , üç oğlunu cephede toprağa vermiş , dördüncüsünü ve dahi  sonuncusunu Çanakkale’ye uğurlayan anneyi de anmak- anlamak gerek.
              Zira geldiğimiz noktada  ; Türkiye başta olmak üzere bütün islam coğrafyası Haçlı ittifakının sürekli tehdidi altındadır.
                     Bir taraftan;
                    Netanyahu ;İsrail “tüm vatandaşlarının değil, Yahudi halkının ulus devletidir” diyerek o coğrafyada  yahudi olmayanlara yaşam hakkı tanımayacağını deklere ediyor.
                     Diğer taraftan
                     Yeni Zelanda’da camiye saldırı düzenleyen terörist “Boğaz’ın doğu tarafında barış içinde yaşayabilirsiniz, fakat batısında herhangi bir yerde yaşayamazsınız. Sizi öldürür topraklarımızdan süreriz. Konstantinopolis’e  gelecek ve bütün camileri yıkacağız. Ayasofya’yı minarelerden kurtaracağız” ifadelerini kullanıyor.  yayınladıkları sözde manifesto da ise TÜRKİYE CUMHURİYETİ’ni tehdit ediyor. Ülkemizin  Cumhur başkanının öldürmesi çağrısında bulunuyor.
              Bilinsin ki!!!
              Uzak çakal sesleri bu ülkenin yiğit evlatlarını ürkütemez. Bir ana  değil bin ana çıkar son evladını toprağa verecek. Bir nefer değil bin can koşar cepheye günü geldiğinde son namazını kılacak.
            Gün gelir,
            Namus bildiği silahının alnı kadar pak kabzasını  sımsıkı tutarak ölümüne dayar kafanıza Çanakkale’de olduğu gibi.
            Türker YAĞMUR

Bu yazı 1311 defa okunmuştur .

YORUMLAR

  • 0 Yorum